Simple Checkout

Lihtsuses peitub tulu!

Ära kaota klienti kassajärjekorras

Iga päev jätavad inimesed supermarketites oma kärusid maha pikkade kassajärjekordade tõttu. Sama toimub ka veebipoodides – kliendid loobuvad ostust, kuna ei viitsi taaskord kõiki oma andmeid sisestada. Aina enam külastatakse e-poodi nutiseadmest, milles on info sisestamine eriti ebamugav.

Simple Checkout teeb kliendi jaoks ostuprotsessi kiiremaks ja mugavamaks, täites automaatselt kasutaja eest kontaktandmed.

Lahenduse mugavuses saad ise veenduda, tehes ostuprotsessi läbi meie demopoes!

Proovi demopoes

Nii säästame Sinu kliendi aega

Veebipoe tavaline kassaleht asendatakse Simple Checkout vahelehega, kus klient saab vajaliku info sisestamiseks kasutada ka sotsiaalvõrgustiku abi.

Simple Checkout süsteemi kasutab märgatav osa Baltikumi veebipoodidest ning kui klient on varem mõne teise e-poe kaudu meie süsteemis käinud, on tema andmed juba automaatselt eeltäidetud.

Vaid kõige esimesel kokkupuutel Maksekeskuse süsteemiga peab klient kulutama mõned sekundid, et oma sotsiaalmeedia konto siduda.

Simple Checkout süsteemis on oma andmed salvestanud juba üle 20 000 e-ostleja, kes saavad eeltäidetud ostuvormi kasutada sadades Eesti e-poodides.

Kuidas Simple Checkout töötab?

Hakka kohe kasutama. Ühe klikiga ja tasuta!

Lahendus on saadaval populaarsetele WooCommerce, OpenCart ja PrestaShop platvormidele, mis kasutavad Maksekeskuse MakeCommerce integratsioonimoodulit

Maksekeskuse klientidele on Simple Checkout lahendus täiesti tasuta!

Simple Checkouti kasutab juba enam kui 200 e-poodi

Simple Checkout muudab e-poe kassa läbimise 4 korda kiiremaks

Simple Checkout seadistamine WooCommerce poele

Simple Checkout seadistamine PrestaShopile

Simple Checkout seadistamine OpenCart poele

Kas tekkis küsimusi?

Võta ühendust ja leiame vastused.

support@maksekeskus.ee

+372 5887 5115