Argumendid

Müü rahvusvaheliselt

Kasutades meie kaardimakselahendust muudad oma äri rahvusvahelisemaks kogudes makseid ükskõik millisest riigist. Omades Visa või MasterCardi kaarti, saab Sinu klient sooritada makse e-poes vaid paari minutiga ning maksekinnitus jõuab Sinuni koheselt, et saaksid kohe ka kauba teele panna.

Võimalda kliendil kasutada krediiti

Meie kogemus näitab, et keskmine kaarditehingu summa on kõrgem keskmisest pangalingi tehingust. Krediitkaardimakse on mugav lahendus kliendile, kes suurema ostu tegemiseks ei soovi kogu summat korraga arvelduskontolt välja käia.

Paindlik ja mugav

Meie lahendusega on Sinu kliendil lihtne makset alustada e-poe ostukorvi vaates, mis muudab ostuprotsessi kiiremaks ning mugavamaks ja suurendab eduka ostu tõenäosust.

3D Secure turvaprogramm

Muudame maksete kogumise turvalisemaks läbi 3D Secure'i ehk turvalise internetiostude programmi. 3D Secure vähendab tagasinõuete riski ning lubab Sul keskenduda oma põhitegevusele.

Kes kasutavad?

  • Inga Priedite

    Omanik / zibstore.com

    Olime eelnevalt proovinud mitmeid makselahenduste pakkujaid, kuid Maksekeskus oli esimene, millega tõesti rahule jäime.

  • Teet Torim

    Kaas-asutaja / Smuutid.ee

    Alustava ettevõttena oli Maksekeskuse lahendus meile kompaktne – kõikide pankade lingid ühes kohas. Lisaks olid meil kohe olemas ka krediitkaardimaksete võimalus. Iga panga makselingi liitmine smuutid.ee lehega oleks tähendanud suuremat ajakulu,…