Meie eelised

Maksekeskus on Baltimaade juhtiv makselahenduste pakkuja juba ligi 10 aastat. Pikk kogemus, teenuse kasutuslihtsus ja pidevad uuendused on teinud meist eelistatud valiku tuhandete e-poodide jaoks, alates väikestest hobipoodidest kuni suurte jaekaubanduse kettideni.
Eesti, Läti, Leedu ja Soome pangamaksed pangalingi või maksete algatamise teenuse kaudu, Visa/MasterCard deebet- ja krediitkaardimaksed ning populaarsed maksa hiljem lahendused.
Saad kasutada nii pangalinke kui maksete algatamise teenust. Üks kahest on alati varuks juhuks, kui peamise makselahendusega esineb pankadepoolseid tehnilisi probleeme.
Kõrgelt hinnatud lisateenus! Meie mooduli kasutajad saavad klientide tehtud ostude tarned registreerida Omniva, Itella SmartPosti ja DPD süsteemidesse - pole vaja täiendavaid liidestusi tarnefirmadega. Pakikaardid saad trükkida otse e-poe admin keskkonnast. Loe täpsemalt!
Maksekeskus võimaldab teha tagastusi vaid paari klikiga. Pole vahet, kas klient maksis pangamaksega, krediitkaardi või maksa hiljem lahendusega - tagastuse tegemine on ühte moodi mugav.
Populaarsematele platvormidele on saadaval valmismoodulid, millega kõigi makseviiside ja teiste teenuste lisamine võtab aega alla poole tunni. Loe liidestuste kohta täpsemalt siit.
Simple Checkout lahendus lubab Sinu klientidel salvestada oma kontaktandmed ja makse- ning tarne-eelistused järgmiseks korraks. Ühe kliki kaardimaksed korduvostjatele.
Kõik tehingud ja laekumised ühes keskkonnas – kaupmehe iseteeninduses. Mugav tööriist nii üksikute laekumiste jälgimiseks kui raamatupidajale olulise info saamiseks.
API liidestusega kõik tehinguväljavõtted otse raamatupidamisprogrammi. Kui rahatagastusi tuleb teha üsna sageli, saab ka selle protsessi täielikult automatiseerida. API liidestuste kohta saab täpsemalt lugeda siit.
Kõik makseviisid ühe lepinguga. Raha kogumiseks pead omama ainult ühte pangakontot.
Erinevalt pankadest puuduvad meil liitumis- ja lepingutasud, mis võivad küündida paarisaja euroni.

Kuidas see töötab?