Meie eelised

Eesti, Läti, Leedu ja Soome pangamaksed, Visa/MasterCard deebet- ja krediitkaardimaksed ning populaarsed maksa hiljem lahendused.
Saad kasutada nii pangalinke kui maksete algatamise teenust. Üks kahest on alati varuks juhuks, kui peamise makselahendusega esineb pankadepoolseid tehnilisi probleeme.
Meie mooduli kasutajad saavad klientide tehtud ostude tarned automaatselt registreerida Omniva, Itella SmartPosti ja DPD süsteemidesse - pole vaja täiendavaid liidestusi tarnefirmadega. Pakikaardid saad trükkida otse e-poe admin keskkonnast.
Kõik makseviisid ühe lepinguga. Raha kogumiseks pead omama ainult ühte pangakontot.
Erinevalt pankadest puuduvad meil liitumis- ja lepingutasud, mis võivad küündida paarisaja euroni.
Populaarsematele platvormidele on saadaval valmismoodulid, millega kõigi makseviiside ja teiste teenuste lisamine võtab aega alla poole tunni. Loe liidestuste kohta täpsemalt siit.
Simple Checkout lahendus lubab Sinu klientidel salvestada oma kontaktandmed ja makse- ning tarne-eelistused järgmiseks korraks. Ühe kliki kaardimaksed korduvostjatele.
Kõik tehingud ja laekumised ühes keskkonnas – kaupmehe iseteeninduses. Mugav tööriist nii üksikute laekumiste jälgimiseks kui raamatupidajale olulise info saamiseks.
Maksekeskus võimaldab teha tagastusi vaid paari klikiga. Pole vahet, kas klient maksis pangamaksega, krediitkaardi või maksa hiljem lahendusega - tagastuse tegemine on ühte moodi mugav.
API liidestusega kõik tehinguväljavõtted otse raamatupidamisprogrammi. Kui rahatagastusi tuleb teha üsna sageli, saab ka selle protsessi täielikult automatiseerida. API liidestuste kohta saab täpsemalt lugeda siit.

Kuidas see töötab?