Enamlevinud e-poe platvormidele on Maksekeskusega liidestamiseks saadaval valmis maksemoodulid (plugin). Moodulid on kõige kiirem ja lihtsam viis oma poele pangalinkidekaardimaksetemaksa hiljem lahenduste ja tarnemeetodite lisamiseks. Paigaldamiseks ja seadistamiseks kulub kuni pool tundi ning enamasti ei ole vaja ka arendaja abi. Moodul on tasuta allalaetav, kuutasu rakendub automaatselt.

Pilveteenused nagu näiteks Voog, Shopify ja ShopRoller ei vaja eraldi allalaetavat moodulit olles liidestatavad kasutades platvormi pakutavaid lahendusi. Pilveteenuseid kasutades puudub maksemeetodite integreerimise kuutasu. Shopify puhul toob kuutasu kaasa tarne registreerimine läbi Maksekeskuse.

 

Populaarseim platvorm Eestis!

WooCommerce on maailma populaarseim e-poe platvorm, millele saab rajada nii väikseid kui suuri e-poode. Suhteliselt väikeste kulutustega saab e-poe mõistliku ajaga tööle kasutades soodsaid või suisa tasuta kujundusmalle ja pluginaid. Samas on võimalik WooCommerce’il põhinevaid e-poode oma soovide järgi detailideni muuta ning luua vajadustele vastavaid erilahendusi.
E-poe haldamise ja arendamise käigus peab olema valmis tehniliseks tööks. Kui need oskused endal olemas, siis saab peamiste tegevustega ise hakkama. Kui oskusi ja kogemusi napib, siis on kasulik kaasata kogemustega arenduspartner, kes tagab e-poe tehnilise korrasoleku ja uuenduste paigaldamise.

Maksed
Jah
Tarneviisid
Omniva, DPD, SmartPost
Simple Checkout
Demo
Juhendid
Kuutasu
Sobivaim suurele kaupmehele

Magento on populaarne ja hinnatud e-poe platvorm suurte kaupmeeste hulgas. See on sobilik eelkõige poodidele, kus müüdavate kaubaartiklite arv on väga suur ning mitmekeelsete poodidega tegutsetakse erinevatel turugudel.
Tegemist on investeeringuid vajava lahendusega, mille püsti panekuks ja hooldamiseks peab kaasama arenduspartneri.
Magentol on palju baasfunktsionaalsusi, poodi on võimalik väga mitme näoliselt seadistada ning Magento Marketplace’s on saadaval suur hulk erinevaid laiendusi, mis aitavad vormida e-poe just selliseks nagu vaja. Maksekeskus arendab aktiivselt Magento 2 moodulit.

Maksed
Jah
Tarneviisid
Omniva, DPD, SmartPost
Simple Checkout
Ei
Demo
-
Juhendid
Kuutasu
Hea valik alustavale e-poele

Voog on hea valik alustavale e-kaupmehele. Eestis arendatav platvorm võimaldab vähese ajakuluga luua e-poe kasutades pakutavaid kujundusmalle. Platvorm on eelkõige sobilik poodidele, kus müüdavate toodete hulk on alla paarisaja. Maksekesusega liidestamine on lihtne ja tehtav paari minutiga.

Maksed
Jah
Tarneviisid
-
Simple Checkout
Ei
Demo
-
Juhendid
Kuutasu
-
Alusta rahvusvahelist äri

Shopify on maailma üks populaarsemaid e-poe pilveteenuseid, mis võimaldab e-poe kiiresti rajada ja müügiga alustada. Kuigi platvormi võib kasutada ka ainult kohalikul turule tegutseva e-poe pidamiseks, siis pigem eelistavad seda rahvusvaheliselt tegutsevad ärid.
Shopify poes saab kasutada nii Maksekeskuse makselahendusi kui tarnete registreerimist.

Maksed
Jah
Tarneviisid
Omniva, DPD, Itella SmartPost
Simple Checkout
Demo
-
Juhendid
Kuutasu

 

Teised serverisse paigaldatavad platvormid

Platvorm Maksed Tarned Simple Checkout Demo Liidestamise juhis Kuutasu
 OpenCart  Jah Omniva
SmartPOST, DPD
Jah  Siin €10-15
 Prestashop

Jah

Omniva
SmartPOST
Jah  demo shop Siin €10-15

 

Pilveteenused, mis võimaldavad Maksekeskuse kasutamist

Eestis arendatav populaarne e-poe platvorm
Lätis arendatav rahvusvaheline e-poe platvorm
Eestis arendatav populaarne e-poe platvorm
mycashflow logo Eestis ja Soomes arendatav e-poe platvorm
Eestis arendatav e-poe platvorm
Populaarne raamatupidamisplatvorm paigaldusjuhend
Populaarne broneerimislahendus teenusepakkujatele paigaldusjuhend

 

Teiste teenusepakkujate moodulid (müük ja klienditugi valmistajate poolt):

platvorm valmistaja demo
Magento 1.9 eabi moodul demopood

 

Mooduleid saate testida Maksekeskuse test-keskkonnas.